HAKKIMIZDA

1976 Yılında A. İhsan Büyükler tarafından kurulan Gold Soğutma, kaliteden ödün vermeden yaptığı üretim, müşteri portföyünün oluşması ve bu müşterilerin talepleri doğrultusunda yeni modellerin oluşturulması ve üretilmesini sağladı. 2000 yılında Gold Soğutma bayrağını, oğulları Fatih ve Ahmet Büyükler devraldı.

Sektörün bugün geldiği noktada günümüz kalite anlayışında beklentilere cevap verecek en son sistemleri kullanarak, başarı için çalışmaktadır.Müşteri memnuniyetinin, sorunlarının çözülmesi, taleplerin doğru anlaşılması başarıyı yakalamada temel unsurlar olacaktır.

Gold Soğutma sektöründe emin adımlarla ilk günkü heyecanından bir şeyler kaybetmeden üretimine devam etmektedir. Tüm üretim aşamalarında, satış ve satış sonrasında destek uygulamalarıyla çözümler sunmaktadır. Alışveriş merkezleri, restoran, fabrika, pastane, kantin, yurt, otel, market, kuruyemiş, dinlenme tesisleri vb. işletmelere istenilen büyüklükte soğutma, depolama, teşhir ürünleri sunmaktadır. 30 yıllık tecrübe, birikim ve ürün çeşidiyle bugün teknolojik gelişmeleri takip ederek en iyi ve en güzel hizmeti sunmak için çalışmaktadır.